Poznajmy się!

Nazywam się Marta Bartosik.

Od 8 lat pracuję w branży marketingu online, od 6-ciu – w domu mediowym MediaCom. Obecnie jestem odpowiedzialna za 70-cio osobowy zespól zajmujący się całościowo digital marketingiem.

Odpowiadam za rozwój produktu, dbanie o realizację celów biznesowych, jak również w największym stopniu za budowanie efektywnych zespołów i rozwój ludzi.

Moją ogromną pasją jest coaching – czyli wspieranie
i  towarzyszenie ludziom w odkrywaniu ich potencjału, w robieniu przez nich kolejnych kroków naprzód w ich życiu prywatnym i zawodowym.

Szczególnie bliskie mi są kwestie pracy z  kobietami – prowadzę warsztaty nastawione na budowanie pewności siebie wśród kobiet, umacnianie ich wiary we własne nieograniczone możliwości.

Jak mogę Ci pomóc?

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

Life Coaching zainspiruje Cię do działania. Nie ma naprawiać, leczyć czy pocieszać Cię, ale pomóc Ci wyciągnąć to, co w Tobie jest najlepsze. 

W życiu zawodowym
Coaching Kariery

Coaching Kariery pozwoli Ci na odnalezienie własnej drogi. Chcesz wiedzieć jakie są Twoje mocne kompetencje, na czym możesz budować swoją przyszłość.

W Twojej firmie
Business Coaching

Zastanawiasz się dlaczego Twoi pracownicy nie są zmotywowani, a Ty finalnie czujesz, że Twoja firma stoi w miejscu? Znajdź rozwiązania pozwalające na wydobycie potencjału z Twoich pracowników.

W korporacji
Executive Coaching

Business coaching nastawiony jest na wsparcie w przeprowadzeniu kluczowych zmian w organizacji przez kadrę zarządzającą, jak również poszukiwanie rozwiązań dla rozwoju menedżerów. 

Podaj adres email, aby dołączyć do listy oczekujących. Skontaktuję się z Tobą gdy zwolni się miejsce lub pojawią się dodatkowe terminy. Dziękuję za zrozumienie. Twój email nie będzie wykorzystany w innym celu.

Wybierz termin pierwszego spotkania

[ameliabooking trigger=ameliabtn1 service=1 employee=1]
[ameliabooking service=3 emploee=1 trigger=ameliabtn2]
[ameliabooking service=1 employee=1 trigger=ameliabtn1]